Republika Dominikanekodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Cristóbal, 83000, Cristóbal, Independencia, Enriquillo: 83000

83000

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Cristóbal, 83000, Cristóbal, Independencia, Enriquillo
Qytet :Cristóbal
Rajon 3 :Cristóbal
Rajon 2 :Independencia
Rajon 1 :Enriquillo
Vend :Republika Dominikane(DO)
Kodi Postar :83000

Informacione të Tjera
Gjuhë :Spanish (ES)
Kodi Rajoni :DO-10
gjerësi :18.30000
gjatësi :-71.30000
Zona Koha :America/Santo_Domingo
Koha Koordinuar Universal :UTC-4
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Cristóbal, 83000, Cristóbal, Independencia, Enriquillo është e vendosur në Republika Dominikane.Kodi i saj është zip 83000.

Të tjerët u kërkohet në
Cristóbal, 83000, Cristóbal, Independencia, Enriquillo,83000 ©2014 kodin postar Query