Republika Dominikanekodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Cenoví, 31000, San Francisco de Macorís, Duarte, Norte: 31000

31000

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Cenoví, 31000, San Francisco de Macorís, Duarte, Norte
Qytet :Cenoví
Rajon 3 :San Francisco de Macorís
Rajon 2 :Duarte
Rajon 1 :Norte
Vend :Republika Dominikane(DO)
Kodi Postar :31000

Informacione të Tjera
Gjuhë :Spanish (ES)
Kodi Rajoni :DO-06
gjerësi :19.25000
gjatësi :-70.36667
Zona Koha :America/Santo_Domingo
Koha Koordinuar Universal :UTC-4
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Cenoví, 31000, San Francisco de Macorís, Duarte, Norte është e vendosur në Republika Dominikane.Kodi i saj është zip 31000.

Të tjerët u kërkohet në
Cenoví, 31000, San Francisco de Macorís, Duarte, Norte,31000 ©2014 kodin postar Query